slice1

Webové stránky na mieru

tvorba web stránok Prešov

Pre tvorbu web stránok využívam nové funkcie, technológie a grafické prvky. Vďaka tomu viem vytvoriť modernú a responzívnu webovú stránku ktorá bude spĺňať vetky vaše potreby.

tvorba web stránok Prešov

Ponuka služieb

Vybrať si môžete z niekoľkých služieb. Či už potrebujete pomôcť s tvorbou webovej stránky, jej SEO optimalizáciou, PPC reklamou či grafickými službami.

SEO optimalizácia pre vyhľadávače

Nikto na váš web nechodí? Možno potrebujete SEO optimalizáciu

Tvorba web stránok
na mieru

Tvorba kvalitných firemných webových stránok a eshopov s ohľadom na SEO .

Ostatné služby

Tvorba PPC reklamy, tvorba grafiky a oveľa viac.

Máte vytvorenú webstránku ale nikto ju nenavštevuje?

Problém môže byť práve v zle vyplnenej alebo neexistujúcej SEO optimalizácií pre vyhľadávače. Poďme sa na vašu stránku pozrieť bližšie.

tvorba web stránok Prešov

Kvalitná webová stránka je základ

Pri tvorbe web stránok sa vždy snažím aby bol zákazník maximálne spokojný a aby výsledný projekt dával zmyseľ pre jeho podnikateľský zámer.

Pomer cena/výkon

Vďaka nadobudnutým skúsenostiam Vám viem zaručiť profesionálnu webovú stránku za tak povediac ľudové peniaze.

WordPress

WordPress predstavuje najrozšírenejší a zároveň najjednoduchšie spravovateľný redakčný systém na svete.

SEO optimalizácia

Pri tvorbe webovej stránky vždy myslím aj na SEO, teda optimalizáciu pre vyhľadávače.

Najnovšie trendy v UX/UI

Pri tvorbe webových stránok používam moderný a nadčasový dizajn, ktorý zároveň spĺňa všetky kritériá z hľadiska užívateľských skúseností.

Vlastný dizajn

Počet úprav počas tvorby webovej stránky nie je obmedzený a preto vyhoviem každej žiadosti o úpravu (v rámci dohodnutého projektu) bez zmeny ceny.

Žiadne skyté poplatky

Počas tvorby webovej stránky sa nemusíte báť že by ste zaplatili viac ako sme sa dopredu dohodli.

tvorba web stránok Prešov

Ako postupujem pri tvorbe web stránok?

Každý projekt sa môže líšiť ale nasledovnými krokmi si musí prejsť každý

Kontaktovanie

Po vyplnení kontaktného formulára sa spoločne pozrieme na Vašu požiadavku  a dohodneme sa na špecifikách projektu a na cene. Oficiálne začíname!

Tvorba web stránky

Počas celej tvorby webovej stránky budete mať k stránke prístup a budete môcť jej dizajn či funkčnosť kedykoľvek pripomienkovať.

Tvorba webovej stránky

Počas celej tvorby webovej stránky budete mať k stránke prístup a budete môcť jej dizajn či funkčnosť kedykoľvek pripomienkovať.

Odovzdanie webovej stránky

Pri finalizácií sa pozrieme spoločne na finálnu podobou stránky, presuniem web z testovacej domény na Vašu live doménu. Web stránka sa týmto krokom stáva funkčná!

tvorba web stránok Prešov

časté otázky

Cena webovej stránky závisí od rozsahu a prevedenia. Základný mini web začína od 299€. Potom ide cena vyššie v závislosti od unikátnych požiadaviek klienta. Samozrejme si rozpočet dohodneme vopred na základe vašich požiadaviek na funkčnosť webu a grafické spracovanie. Detaily cien si môžete pozrieť na podstránkach: tvorba web stránok, tvorba eshopu

Tvorba webovej stránky záleží od veľkosti projetu. Tie najjednoduchšie projekty sa pohybujú v časovom horizonte 7 dní. Väčšie projekty ako eshop sa väčšinou dajú stihnúť do 30 dní.

Po dohodnutí celého projektu a následnom nacenení sa zaplatí záloha. Po dokončení projektu a následnom prevedení web stránky do prevádzky sa dopláca zvyšok sumy.

Samozrejme je to možné. na webové stránky Vám bude možné nahliadnuť už od prvého momentu začatia projektu.

Áno. Iné webové stránky  ani nerobím. Webové technológie sa vyvíjajú veľmi rýchlym tempom. Stále viac ľudí si zobrazuje webové stránky na mobiloch, tabletoch, inteligentných hodinkách a podobne. Preto robím každý web tak, aby správne fungoval na každom zariadení.

Štatistiky návštevnosti sú veľmi dôležité a pomáhajú posúvať web ďalej rozvíjať. Na webovú stránku nasadím webový nástroj Google Analytics, ktorý umožňuje zbierať a sledovať dáta o návštevách a návštevníkoch vašj stránky.

Áno. SEO optimalizácia zahŕňa kvalitný kód, optimalizovanú štruktúru obsahu, rýchlosť načítavania, responzívny web, kľúčové slová a popisy stránok. Jednoducho ako to vyhľadávače majú radi.

Máte záujem o moje služby?

Neváhajte a napíšte​

Cenovú ponuku na webovú stránku či na E-shop Vám vytvorím na mieru presne podľa vašich požiadaviek, a to nezáväzne.

tvorba web stránok Prešov

Spokojní klienti

Máte záujem o bezplatnú konzultáciu?

Neváhajte a napíšte​