slice1

Tvorba web str├ínok - Petr┼żalka

H─żadali ste tie┼ż ako: tvorba web str├ínky Petr┼żalka, tvorba webov├Żch str├ínok Petr┼żalka, web str├ínky tvorba, tvorba www str├ínok, wodpress str├ínky Petr┼żalka, tvorba wordpress str├ínky

Som Freelancer, venuj├║ci sa programovaniu a tvorbe webov├Żch str├ínok. Na profesion├ílnej ├║rovni vytvor├şm webov├║ str├ínku na mieru – presne pod─ża va┼íich predst├ív. Porad├şm v├ím, ako najlep┼íie odprezentova┼ą Va┼íu firmu na internete. Zabezpe─Źujem tvorbu mal├Żch firemn├Żch web str├ínok, blogov, ale aj komplexnej┼í├şch webstr├ínok ,─Źi e-shopov.

Pri tvorbe web str├ínok z├şskavate

Dizajn na mieru

Dizajn webstr├ínky bude pripraven├Ż na mieru. Cel├Ż priebeh tvorby webstr├ínky je mo┼żn├ę sledova┼ą.

Responz├şvny dizajn

Webov├í str├ínka bude fungova┼ą na ka┼żdom zariaden├ş perfektne.

SEO pr├şprava

Pri tvorbe webovej str├ínky sa po─Ź├şta aj s z├íkladnou SEO optimaliz├íciou.

Technická podpora

Poskytujem technickú podporu pri správe webstránky.

WEB classic

PRIEMERN├Ł ─îAS TVORBY 2-3 T├Ł┼ŻDNE
od 599 ÔéČ

WEB PLUS

PRIEMERN├Ł ─îAS TVORBY 1-2 mesiace
od 1299 ÔéČ

Realiz├ície Webov├Żch str├ínok

Profidach
Ragdoll Ela
Flexibike
In┼żinier ┼Żiar
Dream garage
Moravek Barbershop
Wianes
Preprava Os├┤b

Tvorba web str├ínok Petr┼żalka

Ponuka ─Ća─ż┼í├şch slu┼żieb

Tvorba kvalitn├Żch firemn├Żch webov├Żch str├ínok a eshopov s oh─żadom na SEO .

Tvorba kvalitn├Żch firemn├Żch webov├Żch str├ínok a eshopov s oh─żadom na SEO .

Nikto na v├í┼í web nechod├ş? Mo┼żno potrebujete SEO optimaliz├íciu

Ak potrebujete boostnu┼ą va┼íe n├ív┼ítevy platen├í reklama je to prav├ę pre v├ís.

Referencie spokojn├Żh klientov

Tvorba web str├ínok Petr┼żalka

─îast├ę kladen├ę ot├ízky

Cena webovej str├ínky┬áz├ívis├ş od rozsahu a prevedenia. Z├íkladn├Ż mini web za─Ź├şna od┬á599ÔéČ. Potom ide cena vy┼í┼íie v z├ívislosti od unik├ítnych po┼żiadaviek klienta. Samozrejme si rozpo─Źet dohodneme vopred na z├íklade va┼íich po┼żiadaviek na funk─Źnos┼ą webu a grafick├ę spracovanie. Detaily cien si m├┤┼żete pozrie┼ą na podstr├ínkach:┬átvorba web str├ínok,┬átvorba eshopu

Tvorba webovej str├ínky z├íle┼ż├ş od ve─żkosti projetu. Tie najjednoduch┼íie projekty sa pohybuj├║ v ─Źasovom horizonte┬á7 dn├ş. V├Ą─Ź┼íie projekty ako┬áeshop┬ása v├Ą─Ź┼íinou daj├║ stihn├║┼ą┬ádo 30 dn├ş.

Po dohodnut├ş cel├ęho projektu a n├íslednom nacenen├ş sa zaplat├ş┬áz├íloha. Po dokon─Źen├ş projektu a n├íslednom preveden├ş web str├ínky do prev├ídzky sa dopl├íca zvy┼íok sumy.

Samozrejme je to mo┼żn├ę. na webov├ę str├ínky V├ím bude mo┼żn├ę nahliadnu┼ą u┼ż od prv├ęho momentu za─Źatia projektu.

├üno. In├ę webov├ę str├ínky┬á ani nerob├şm. Webov├ę technol├│gie sa vyv├şjaj├║ ve─żmi r├Żchlym tempom. St├íle viac ─żud├ş si zobrazuje webov├ę str├ínky na mobiloch, tabletoch, inteligentn├Żch hodink├ích a podobne. Preto rob├şm ka┼żd├Ż web tak, aby spr├ívne fungoval na ka┼żdom zariaden├ş.

┼átatistiky n├ív┼ítevnosti s├║ ve─żmi d├┤le┼żit├ę a pom├íhaj├║ pos├║va┼ą web ─Ćalej rozv├şja┼ą. Na webov├║ str├ínku nasad├şm webov├Ż n├ístroj┬áGoogle Analytics, ktor├Ż umo┼ż┼łuje zbiera┼ą a sledova┼ą d├íta o n├ív┼ítev├ích a n├ív┼ítevn├şkoch va┼íj str├ínky.

├üno. SEO optimaliz├ícia zah┼Ľ┼ła kvalitn├Ż k├│d, optimalizovan├║ ┼ítrukt├║ru obsahu, r├Żchlos┼ą na─Ź├ştavania, responz├şvny web, k─ż├║─Źov├ę slov├í a popisy str├ínok. Jednoducho ako to vyh─żad├íva─Źe maj├║ radi.

Mojim klientom pon├║kam
kompletn├ę poradenstvo

Najnovšie trendy

V┼żdy zoh─żadnujem najnov┼íie trendy v mojom pr├şstupe a sna┼ż├şm sa mojim klientom pon├║knu┼ą profesion├ílny a kreat├şvny pr├şstup v s├║lade s ich po┼żiadavkami.

Individu├ílny pr├şstup

Ka┼żd├Ż projekt je jedine─Źn├Ż a preto k nemu tak aj pristupujem. Programovanie webovej str├ínky, E-shopu ale PPC kampa┼ł sa v┼żdy sna┼ż├şm prisp├┤sobi┼ą ─Źo najlep┼íie - na mieru V├í┼ímu rozpo─Źtu a potreb├ím.

Rozumn├ę ceny

Klientom pon├║kam ─Źo najlep┼í├ş pomer ceny a v├Żkonu. Pon├║kam marketingov├ę a webov├ę rie┼íenia, ktor├ę s├║ v┼żdy navrhnut├ę s ─Źo najvy┼í┼íou efektivitou pre dan├Ż projekt, slu┼żbu alebo produkt.

Máte záujem o bezplatnú konzultáciu?

Nev├íhajte a nap├ş┼íteÔÇő