slice1

Tvorba web stránok

Hľadali ste tiež ako: tvorba web stránky, tvorba webových stránok, web stránky tvorba, tvorba www stránok, wodpress stránky, tvorba wordpress stránky

Som Freelancer, venujúci sa programovaniu a tvorbe webových stránok. Na profesionálnej úrovni vytvorím webovú stránku na mieru – presne podľa vašich predstáv. Poradím vám, ako najlepšie odprezentovať Vašu firmu na internete. Zabezpečujem tvorbu malých firemných web stránok, blogov, ale aj komplexnejších webstránok ,či e-shopov.

Basic

PRIEMERNÝ ČAS TVORBY
1-2 TÝŽDNE
od 600 €

Premium

PRIEMERNÝ ČAS TVORBY
2-3 TÝŽDNE
od 1500 €

Ultimate

PRIEMERNÝ ČAS TVORBY
1-2 mesiace
od 3100 €

Na podporu správnej funkcionality
webovej stránky odporúčam

System CARE

99 € /rok

Doplnkové Služby

Pri tvorbe web stránky získavate

Dizajn na mieru

Ak hľadáte kvalitnú a profesionálnu webovú stránku, ktorá dokonale odráža váš biznis, ste na správnej adrese. 

S moderným a originálnym webdizajnom a 100% funkčnou webovou stránkou, ktorá je plne prispôsobená vašim potrebám a požiadavkám, dokážete zaujať vašich zákazníkov a získať ich dôveru.

Tvorba webových stránok je dnes nevyhnutnosťou pre každého, kto chce byť viditeľný v online svete. Preto vám ponúkam tvorbu kvalitnej, SEO-friendly webovej stránky na mieru, ktorá vám pomôže byť úspešný v online priestore. 

K webovej stránke získate CMS systém, ktorý vám umožní jednoducho spravovať váš obsah a prispôsobiť ho vašim obchodným cieľom a potrebám..

5
9

UX/UI so zameraním na detaily a eleganciu

Získajte konkurenčnú výhodu!

Zabezpečte si moderný a štýlový webdizajn s UX/UI návrhom, aby ste mohli prekonať konkurenciu.

Nadchýnite svojich potenciálnych zákazníkov kvalitnou a originálnou webovou stránkou, ktorá zanecháva silný dojem na prvý pohľad a prezentuje vašu dôveryhodnosť.

UX/UI návrh pomáha užívateľom efektívne používať webové stránky a zabezpečiť rýchly prístup k všetkým dôležitým informáciám.

Pri tvorbe vašej webovej stránky použijem len najvyššiu kvalitu backendu a frontendu, aby som vám poskytol prepracované riešenie na mieru vašim potrebám.

Rýchlejší ako blesk

Zrýchlenie web stránky pre optimálne používateľské skúsenosti a rast vášho biznisu!

Zbytočne dlhé načítavanie stránky môže zákazníkov odrádzať v každom odvetví podnikania. Rýchlosť načítavania web stránky je kľúčová pre získanie a udržanie pozornosti zákazníkov.

S použitím najmodernejších technológií a postupov dokážem optimalizovať rýchlosť vašej web stránky pre mobilné aj desktopové zariadenia. S rýchlejšou načítavacou rýchlosťou získate výhodu pred konkurenciou a zvýšite počet návštevníkov a konverzií.

12

Portfólio

Tvorba kvalitných firemných webových stránok a eshopov s ohľadom na SEO .

Mojim klientom ponúkam
kompletné poradenstvo

Najnovšie trendy

Vždy zohľadnujem najnovšie trendy v mojom prístupe a snažím sa mojim klientom ponúknuť profesionálny a kreatívny prístup v súlade s ich požiadavkami.

Individuálny prístup

Každý projekt je jedinečný a preto k nemu tak aj pristupujem. Programovanie webovej stránky, E-shopu ale PPC kampaň sa vždy snažím prispôsobiť čo najlepšie - na mieru Vášmu rozpočtu a potrebám.

Rozumné ceny

Klientom ponúkam čo najlepší pomer ceny a výkonu. Ponúkam marketingové a webové riešenia, ktoré sú vždy navrhnuté s čo najvyššou efektivitou pre daný projekt, službu alebo produkt.

Máte záujem o bezplatnú konzultáciu?

Neváhajte a napíšte​